Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  1. Portál
  2. Aktuality
  3. Detail

ZRUŠENÉ - Verejný odpočet a prezentácia činnosti PÚ SR za rok 2023

ZRUŠENÉ! O NÁHRADNOM TERMÍNE VÁS BUDEME INFORMOVAŤ.

 

Milí priaznivci pamiatok a kultúrneho dedičstva, rok 2023 bol pre naše pamiatky vo všetkých krajoch Slovenska bohatý na udalosti. Do fondu hnuteľných i nehnuteľných národných kultúrnych pamiatok pribudlo množstvo objektov, v spolupráci s partnerskými organizáciami doma i v zahraničí sme realizovali i uzavreli viaceré zaujímavé projekty. Generálny riaditeľ Ing. arch. Pavol Ižvolt, PhD. predstaví výsledky práce úradu, podujatia, hodnotné publikácie i výstupy činnosti kolegov v oblasti údržby pamiatok, digitalizácie kultúrneho dedičstva, ako aj aktivity realizované v rámci Plánu obnovy. 

Príďte si vypočuť viac. Tešíme sa na stretnutie s vami v sídle Pamiatkového úradu vo štvrtok 16. mája 2024  o 11.00 hod, vo veľkej zasadačke na prízemí. 

Výročná správa organizácie je k dispozícii na našom webe.