Preskočiť na hlavný obsah
Oficiálna stránka SK

Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

  1. Portál
  2. Aktuality
  3. Detail

Verejný odpočet a prezentácia činnosti PÚ SR za rok 2023

Aktuality PÚSR

Milí priaznivci pamiatok a kultúrneho dedičstva,

rok 2023 bol pre pamiatky vo všetkých krajoch Slovenska bohatý na udalosti. Pozývame vás na verejný odpočet činnosti Pamiatkového úradu Slovenskej republiky v novom termíne v utorok 25. júna 2024 o 11.00. Do fondu hnuteľných i nehnuteľných národných kultúrnych pamiatok pribudlo v uplynulom roku množstvo nových zápisov, v spolupráci s partnerskými organizáciami doma i v zahraničí sme realizovali i uzavreli viaceré zaujímavé projekty. Generálny riaditeľ Ing. arch. Pavol Ižvolt, PhD. predstaví výsledky práce inštitúcie, podujatia, hodnotné publikácie i výstupy kolegov zo širokého spektra činností v pôsobnosti úradu. 

Tešíme sa na stretnutie s vami v sídle Pamiatkového úradu vo veľkej zasadačke na prízemí. 

Výročná správa organizácie za rok 2023 je k dispozícii na našom webe.