Preskočiť na hlavný obsah
Official page SK

Domain gov.sk is official

This is an official webpage of a public authority of the Slovak Republic. Official pages use mostly the domain of gov.sk. Links to individual websites of public authorities can be found at this link.

This page is secured

Be careful and always make sure that you share information only through the secure website of the administration of Slovak Republic. A secure page always starts with https:// before the name of the domain itself.

Global registry search
Formuláre žiadosti
Pamiatkové územia
Telefónny zoznam
Online Archív

Pamiatkový úrad SR spustil do prevádzky nové webové sídlo úradu, ktoré spĺňa súčasné technické podmienky a štandardy, no s nevyhnutnými úpravami zachováva pôvodné členenie i (aktualizovaný) obsah. Stránka má dočasný charakter a po spustení Pamiatkového informačného systému bude nahradená úplne novým formátom portálu s viacerými funkcionalitami, integráciami a privátnou zónou. Našich sledovateľov a čitateľov žiadame o zasielanie upozornení na nezrovnalosti a technické problémy v súvislosti s novou stránkou, tak aby sme ich mohli čo najskôr opraviť či odstrániť. Za podnety a zlepšovanie nášho webového sídla vám vopred ďakujeme. Kontaktovať nás môžete na webmaster@pamiatky.gov.sk alebo ois@pamiatky.gov.sk.

No news available.
No news available.