Preskočiť menu
Slovensky
English

Grafická verzia

Hlavné menu

Monument revue

MONUMENT REVUE 2/2016. K dobrým tradíciám Pamiatkového úradu SR patria pravidelné stretnutia pamiatkarov organizované v päťročných cykloch, ktoré sú príležitosťou na bilancovanie uplynulého obdobia a zhodnotenie toho, čo sa nám v ochrane pamiatkového fondu Slovenska podarilo a čo ostáva nechceným mementom do nasledujúcich rokov. Ostatné podujatie sa uskutočnilo v čerstvo obnovenom kaštieli v Gbeľanoch pri Žiline, o ktorom sa viac dočítate v rubrike Správy.
     Čítať ďalej >>

Pracovné miesta

logoVoľné pracovné miesta vo verejnej správe. Pamiatkový úrad Slovenskej republiky so sídlom v Bratislave hľadá na voľnú pracovnú pozíciu: Vedúca / vedúci  oddelenia informačných a komunikačných technológii (IKT), nástup od 1.4.2017 alebo dohodou.


Čítať ďalej >>

Aktuality KPU Bratislava

Budmerice1.jpgObnova Pálffyovského kaštieľa v Budmericiach. V roku 2016 bola ukončená obnova Pálffyovského kaštieľa v Budmericiach. Kaštieľ bol od 50.-tych rokov 20.storočia dlhodobo užívaný pre Spolok slovenských spisovateľov, pre tento účel bol aj v interiéroch adaptovaný. V súčasnosti, po obnove, ktorú financovalo Ministerstvo kultúry SR je jeho účelovým zariadením.


Čítať ďalej >>

Svetové dedičstvo

WH logo

Pozývame Vás na vernisáž výstavy Svetové dedičstvo na Slovensku, ktorá sa uskutoční dňa 7. marca 2017 v Slovenskom inštitúte v Berlíne, Hildebrandstraße 25, Berlín o 18.30 hod. Výstavu zorganizoval Slovenský inštitút v Berlíne v spolupráci s Pamiatkovým úradom SR. Pozvánka (PDF, 349 kB)


Čítať ďalej >>

Aktuality SKD

logo Heritage Forum4. Fórum dedičstva strednej Európy. Medzinárodné centrum kultúry v Krakove v spolupráci krajín V4 - Pamiatkovým úradom SR, Národným centrom Gyulu Forstera pre manažment kultúrneho dedičstva v Budapešti a Ministerstvom kultúry Českej republiky organizuje v dňoch 1. – 3. júna 2017 v Krakove, Poľsku už 4. ročník medzinárodnej konferencie Fórum dedičstva strednej Európy.


Čítať ďalej >>
Tiráž
© 2012, Pamiatkový úrad SR, Cesta na Červený most 6, 814 06 Bratislava, tel.: 02/20464111, centrálna e-mail adresa: podatelna@pamiatky.gov.sk
Pridať do obľúbených  |  Správca obsahu  |  Technická podpora  |  Právne informácie  |  RSS  |  RSS UT  |  O web sídle  |  Vyhlásenie o prístupnosti